Adaptacja domu jednorodzinnego 350 m2 została wykonana na najwyższym poziomie oraz niedrogo. Firma jest w ciągłym kontakcie z klientem i ma profesjonalne podejście, słucha jego sugestii, a także przekazuje wiele cennych wskazówek. Zlecenie wykonane terminowo, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić.

Magdalena S.

Znaleźliśmy się w specyficznej sytuacji, ekipa budowlana umówiona na konkretny miesiąc, większość formalności na dobrej drodze, ale nie mieliśmy projektu. Żaden gotowy nam nie odpowiadał. Konieczna była ekspresowa transformacja naszej wizji domu w pełnowartościowy projekt, czego nikt nie chciał się podjąć z uwagi na zbyt krótki czas i mnogość wątków do omówienia. Szczęśliwie z pomocą przyszedł pan Michał Spisak i udało się szybko, komunikatywnie, z dbałością o cały wachlarz spraw technicznych i aspektów prawnych. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy serdecznie!

Ryszard B.

Pracownia MJS Studio profesjonalnie, cierpliwie i z wielkim zaangażowaniem zaprojektowała od podstaw nasz dom. Architekt Pan M. Spisak jeszcze przed podjęciem współpracy cierpliwie i bardzo pomocnie doradzał nam w wielu kwestiach. Proces projektowania domu przebiegł sprawnie. Wszystkie nasze pomysły i potrzeby zostały kompleksowo uwzględnione. Nie było niedomówień i niejasnych sytuacji. Zawsze mogliśmy liczyć na odebranie telefonu i omówienie wszelkich spraw związanych z projektem. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz miła współpraca godne polecenia.

Iwona W.

Współpraca z Panem Michałem Spisakiem to czysta przyjemność. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pan Michał od momentu podjęcia współpracy aż do jej zakończenia, cały czas się z nami kontaktował, informował o następnych podjętych krokach, etapie dokumentacji etc. Do tego był bardzo cierpliwy i wszystko tłumaczył. Bardzo serdecznie dziękujemy i jeżeli będziemy potrzebować w przyszłości pomocy to na pewno zgłosimy się do Pana Michała. Serdecznie polecam!

Ilona C.

biuro@mjs-studio.pl

604 145 366

Polub Nas!

Pin It on Pinterest

Share This