Własny dom pod Warszawą – marzenie na wyciągnięcie ręki!

Projekty domów 

Projekty indywidalne

Przestronny, nowoczesny dom w bliskich okolicach stolicy to marzenie niejednego Polaka. Na szczęście, można je spełnić nawet jeśli nie posiada się bardzo dużych pieniędzy na tego typu inwestycję. W miejscowościach dookoła Warszawy można bowiem znaleźć wiele niedrogich, a pięknych działek, oferujących upragnioną ciszę i spokój oraz szybki i komfortowy dojazd do kuszącego możliwościami i tętniącego życiem miasta.

Działki pod Warszawą

W biurach nieruchomości i Internecie oferowane są różne działki budowlane w okolicach Warszawy. Do najciekawszych należą zdecydowanie parcele położone na terenie miast i miasteczek takich jak Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Piaseczno, Otwock czy Nowy Dwór Mazowiecki.

Miejscowości te są bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą – do ścisłego centrum stolicy dojeżdża się z nich w niecałą godzinę. Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z częstych i szybkich połączeń PKP (również z innymi dużymi miastami) oraz często kursujących busów i PKSów.

Wymienione wyżej miejscowości są też doskonale rozwinięte. Oferują bogate zaplecze handlowo-usługowe i sportowe oraz nowoczesne placówki edukacyjne, dzięki czemu ich mieszkańcy nie muszą podróżować do Warszawy w celu załatwienia podstawowych spraw.

Domy pod Warszawą

Gotowe domy pod Warszawą proponowane przez deweloperów i biura nieruchomości, są bardzo drogie. Lepiej postawić własny, w stu procentach odpowiadający potrzebom i wymaganiom dom, tym bardziej, że w okolicach Warszawy można znaleźć działki na każdą kieszeń.

Po zakupie gruntu w wymarzonej lokalizacji, można przejść do poszukiwania idealnego projektu. Jeśli gotowe projekty domów nie spełniają oczekiwań, zawsze można zgłosić się do pracowni architektonicznej typu MJS-STUDIO, oferującej projekty indywidualne na zamówienie.

Teraz pozostaje już tylko uzyskanie pozwolenia i rozpoczęcie budowy domu. Przedsięwzięcie nie należy do tanich, ale można na nim nieco zaoszczędzić, budując dom w systemie gospodarczym. Tym sposobem można obniżyć zasugerowany przez studio projektowe koszt jego budowy o nawet 40%.

Własny dom pod Warszawą to marzenie możliwe do spełnienia! Zakup niedrogiej działki w jednej z bliskich stolicy miejscowości oraz budowa domu na własną rękę, oszczędnym systemem gospodarczym, to sposób na niedrogi dom w spokojnym miejscu z doskonałym połączeniem z Warszawą. Zdecydowanie warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Kategorie: Projekty domów | Projekty indywidualne
Tagi: Domy | Grodzisk Mazowiecki | Legionowo | Nowy Dwór Mazowiecki | Otwock | Ożarów Mazowiecki | Piaseczno | Projekty | Pruszków | Warszawa

biuro@mjs-studio.pl

604 145 366

Polub Nas!

Pin It on Pinterest

Share This